KOGUDUSE ELU  Noored

Sõpruskogudused

Arengukava

NOORED

Regulaarne noortetöö koguduses käivitus 2012.aastal.. Kord kuus toimuvad pastoraadis temaatilised noorteõhtud, seda nii külalistega kui ka meie noortejuhi eestvedamisel. Koguduse noored osalevad igal aastal Noortefestivalil JÄPEl, Talvelaagris Põltsamaal ning teiste koguduste noorte ettevõtmistel. Koos käiakse ka laulmist harjutamas. Noored teenivad kaasa jumalateenistustel pühakirja- ja palvetekstide lugemisega, Teeliste kiriku projektis ning talgupäevadel.

Koguduse noorte tegemistega saad kursis olla koguduse Facebooki leheküljega liitudes.  Noortetööst huvitatuil palume võtta ühendust koguduse õpetaja või koguduse noortejuhi Tene Metsmaga tel 552 8829 või meiliaadressil: tene.metsma@mail.ee