ÜLESTÕUSMISPÜHAD

Järva-Jaani kauneimad pühademunad- esikolmik.

Õnnistasime ka kõikide kaasatoodud ja isekaunistatud lihavõttemunad. Eelmisel aastal alguse saanud ettevõtmine, oli sellel aastal juba rohkearvulisem ja mitmekesisem. Välja kuulutatud  Järva-Jaani kaunima pühademuna konkursile toodi sellel aastal 56 lihavõttemuna. Oma muna olid altari ette asetanud noortekeskuse lapsed ja noored, pühapäevakoolilapsed, koguduseliikmed ja päevakeskuse esindajad. Traditsiooniliselt sibulakoortega värvitud munadele olid sel korral lisandunud ka viltpliiatsitega, värvide ja pärlitega ning kuivatatud lilledega ning heegeltööga kaunistatud munad. Koosviibimisel pastoraadis sai ühiselt ka kaunimad kolm muna välja valitud. Kõige ilusamaks osutus, kõikide osalenute arvates, Tene Metsma kaunistatud pühademuna, teise koha sai Kettryn Jairi kaunistatud muna ning kolmanda koha Merili Jair. Kõikidele konkursil osalejatele jäi sellest päevast mälestuseks taas Gerly Algpeus´e kujundatud tänukiri. Osalejate ühiseks arvamuseks oli, et jätkame pühademunade konkursiga ka järgmise aasta Ülestõusmispühadel.