SÜDAMLIK TÄNU!

meie pühakoja katuste restaureerimine  jätkus ka sellel aastal ning uue plekk-katuse sai kiriku kooriruum. Taas on hoone üks osa saanud kindla varju ja päästetud lagunemise käest. 14. septembril kirjutasime alla tööde üleandmis-vastuvõtuaktile ning Tafrix OÜ on töö teostanud nõuetekohaselt ning väga hästi. Ehitustööde maksumuseks kujunes 36 729,86 eurot, millest suurem osa toetust tuli Muinsuskaitseameti pühakodade programmist. Kohalike ettevõtjate ja üksikisikute annetusi selleks tööks kogunes 2029 eurot. Südamlik tänu siinkohal kõikidele üksikisikutele, Järva-Jaani Vallavalitsusele, Roosna-Alliku Vallavalitsusele, Järva Tarbijate Ühistule, Arvtemikal OÜle, Karinu PM OÜle, Paistevälja OÜle ja Ago Luntsile ning sõpruskogudusele St. Tönis. Loodame, et saame ka 2016. aastal jätkata kiriku pikihoone katuse restaureerimist, mis on endiselt avariiline.

Selleks, et kiriku uutel katustel oleks pikk iga, on vaja kiriku ümbert maha võtta puid, mis on kasvanud liiga suureks ning on hoonele liiga lähedal, kahjustades nii kiriku müüre kui ka katuseid. Sellel aastal tegi seda Dimens OÜ, raiudes raieloa alusel kolm puud ning  teostas töö annetusena kiriku heaks. Südamlik tänu Kalmer Seirele, Siim Saarmetsale, Andrus Aloele, Jaanus Zarubinile, Steven Seirele ja Toomas Raudsepale!