LIIKMEANNETUSTEST

Hea koguduse liige!

Kirikuaasta on lõppenud ja 1. advendil uus alanud. Südamlik tänu kõigile, kes on sellel aastal teinud oma liikmeannetuse ja toetanud ka meie kiriku kooriruumi katuse restaureerimist ning LED-pirnide ostmist kiriku kroonlühtritesse.
1. novembriks oli laekunud kogudusele liikmeannetusi 129-lt koguduse liikmelt summas 4145.30 eurot.

Koguduse nõukogu on 2015. aasta eelarvesse arvestanud aga 180 liikme annetused summas 6100 eurot. Pöördume siinkohal nende koguduse liikmete poole, kes ei ole tänavu ja ehk juba mitme aasta jooksul oma kogudust toetanud: tee Sinagi üks hea tegu ja anna oma osa koguduse tegevuse edendamiseks.
Liikmeannetuse suuruseks on 1% aasta netosissetulekust, õpilastele ja püsiva sissetulekuta liikmetele 15 eurot aastas.
Liikmeannetust saab tasuda pangaülekandega EELK Järva-Jaani koguduse arveldusarvele EE191010702010401000 SEB pangas või koguduse kantseleis (Pikk 54) teisipäeviti ja neljapäeviti kella 10-13.

Täpsemalt saab lugeda teavet liikmeannetuste kohta koguduse kodulehelt:  http://jarva-jaani.eelk.ee/sisu.php?lehe_id=46&alamlehe_id=91&alamlehe2_id=0

Tänumeeles ning rahulikku advendi- ja jõuluaega soovides

Koguduse juhatus ja õpetaja