KROONLÃœHTRITE RESTAUREERIMINE

SÜDAMLIK TÄNU!

Märtsikuus kuulutas koguduse nõukogu välja annetuste kogumise kiriku kroonlühtrite restaureerimiseks. Tänaseks on kogunenud annetusi 775 eurot. Südamlik tänu teile: Kuno Agan, Lea Seppet, Maimu Plinker, Tiia Abroi, Tamara Raud, Rein Tiik, Maie Pilt ja Anu Kasemaa! Tänu teie annetustele saame esimese kroonlühtri restaureerimisse saata k.a juulikuus ja 1. advendiks peaks korrastatud lühter taas meie pühakoda valgustamas olemas. Jätkame ikka annetuste kogumist, et restaureeritud saaksid ka kaks järgmist suurt kroonlühtrit ja kuus väikest seinalühtrit. Ühe lühtri restaureerimine maksab 600 eurot. Iga annetus on õnnistuseks ja meile suureks abiks pühakoja korrastamisel! Jumal õnnistagu igat annetajat ja annetusi!

Annetusi kroonlühtrite restaureerimise heaks on võimalik teha EELK Järva-Jaani koguduse arveldusarvele EE191010702010401000 SEB pangas märksõnaga "KROONLÜHTER".