TÄNUKIRI KIRIKUVANEM KARL AARE`LE
22.01.2017

22. jaanuaril pälvis koguduse tänukirja kirikuvanem Karl Aare, kes on olnud aastatel 2005 - 2012 koguduse nõukogu liige ning aastatel 2014 – 2016 teenis ta kogudust ja kirikuskäijaid kirikuvanemana. See amet eeldab väga head tahet ja pühendumist, sest kõik pühapäevad ja sageli ka laupäevad tuleb tulla tööle ja valmis seada kirik jumalateenistuseks või talituseks. Kirikuvanema töö on tihti varjujääv, sest kirikusse tuleb minna tund enne teenistuse algust ja lahkuda sealt mõnda aega pärast teisi, alles siis, kui pühakoda on taas korda seatud ning puhas ja valmis taas vastu võtma kirikulisi. Karl Aare tegi seda tööd väga kohustundlikult ja pühendunult. Südamlik tänu talle selle eest! Karl Aare tööd jätkab 1. jaanuarist 2017 Tiina Joost.