LEERIKOOL
02.04.2017

Leerikool koguduses algab 2. aprillil kell 11.00 jumalateenistusega kirikus, millele järgneb esimene leeritund pastoraadis. Kevadisse leerikooli ootame kõiki soovijaid - noori alates 15. eluaastast ning kõigile teistele vanuse ülempiiri ei ole. Noortel on võimalus kohtuda ühises leerilaagris EELK Risti koguduse noortega, leida toredaid kaaslasi, osaleda erinevates laagrites. Leerikooli programm on huvitav, käsitledes kristlikke teemasid kaasaegses kontekstis ning selle läbimine annab uusi teadmisi ning kogemusi kiriku ja meie töö kohta ühiskonnas ning samuti aitab leida uusi võimalusi kaastööks vabatahtlikuna. Leeriõnnistusest osasaamine annab õiguse kõikideks kiriklikeks talitusteks sh laulatuseks, samuti saab seejärel tuua oma lapsed ristimisele ja olla ise ristivanemaks. Leerist lähemalt on võimalik lugeda koguduse kodulehelt: http://jarva-jaani.eelk.ee talituste alajaotisest. Info telefonil 53435774.