AITA OMA KODUKIRIKUL JA KOGUDUSEL PÜSIDA!

Suur abi on kogudusele igast liikmeannetusest ja toetusannetusest. 12. detsembriks on kogudusele laekunud liikmeannetusi 112-lt koguduseliikmelt summas 5121,04 eurot. Koguduse nõukogu on 2017. aasta eelarvesse arvestanud 187 liikme annetused summas 6200 eurot ehk puuduvad veel 75 liikme annetused. Liikmeannetuse suuruseks on 1% aasta netosissetulekust, õpilastele ja püsiva sissetulekuta liikmetele 15 eurot aastas. <br style="color:" rgb(29,="" 33,="" 41);="" font-family:="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;="" font-size:="" 14px;"=""> Liikmeannetust saab teha pangaülekandega EELK Järva-Jaani koguduse arveldusarvele EE191010702010401000 SEB pangas märksõnaga „liikmeannetus“ või koguduse kantseleis (Pikk 54) teisipäeviti ja neljapäeviti kella 10-13. Toetusannetusi saab teha ka iga heasoovija, märkides pangaülekandele sõna "annetus". Südamlik tänu kõigile, kes hoolivad ja ei unusta toetamast oma kodukirikut ja kogudust!
Jumala õnnistust ja rahulikku advendiaega soovides
koguduse juhatus ja õpetaja