AIDAKE OMA KOGUDUSEL PÜSIDA JA KOGEDA IGA LIIKME TOETUSE LÄBI KA JUMALA ÕNNISTUST JA HELDUST!

Armas Järva-Jaani koguduse liige ja toetaja!
Lõikustänupüha on jäänud selja taha ja läheme vastu hingedeajale. See on esimeseks märgiks, et aasta hakkab peagi lõppema ja koguduses on taas aeg rääkida annetustest ja annetamisest. Südamlik tänu kõikidele, kes on teinud oma selle aasta liikmeannetuse. Eriliselt täname teid, kes te toetate kogudust igakuiselt. 23. oktoobri seisuga on liikmeannetusi laekunud 62-lt koguduseliikmelt kokku 3142,50 eurot. Koguduse nõukogu on eelarvesse arvestanud aga 180 liikme panuse ehk 6400 eurot. Igal aastal on eelarvesse planeeritu täitunud ning tahame loota ka käesoleval aastal liikmete heale tahtele, ohvrimeelsusele ning oma kogudusest ja kogudusetööst hoolimisele. Paraku on meie liikmete seas suur hulk koguduse ja kiriku suhtes ükskõikseid inimesi või ehk neid, kes tunnevad, et saavad koguduseta hakkama. Kuid meie ühine ülesanne on kogudusetöö ja samuti pühakoda alles hoida järeltulevale põlvele, aga ka neile, kes soovivad mõne aasta pärast siiski oma lapsi ristida, leeriõnnistusest osa saada, abielu laulatada või lähedast igaviku teele saata. Iga leeris käinud liige saab anda kogudusetööks oma nähtava panuse just liikmeannetusega. Liikmeannetuse suuruseks on 1% aasta netosissetulekust, õpilastele ja püsiva sissetulekuta liikmetele 15 eurot aastas. Liikmeannetust saab teha pangaülekandega EELK Järva-Jaani koguduse arveldusarvele EE191010702010401000 SEB pangas märksõnaga „liikmeannetus“ või koguduse kantseleis (Pikk 54) teisipäeviti ja neljapäeviti kella 10-13. Toetusannetusi saab teha iga heasoovija, märkides pangaülekandele sõna "annetus". Aidake oma kogudusel püsida ja kogeda iga liikme toetuse läbi ka Jumala õnnistust ja heldust!
Tänumeeles ja õnnistust soovides
Koguduse juhatus ja õpetaja