ESITLUSTEHNIKA PROJEKT

EELK Järva-Jaani koguduses hakkavad 2019. aastasse planeeritud projektid tasapisi lõpule jõudma ning käes on aeg tänada toetajaid ja töö teostajaid.
ESITLUSTEHNIKA KOOLITUSTE JA KOGUKONDLIKE TEGEVUSTE LÄBIVIIMISEKS
Kogudusetöös oleme juba mõnda aega tundnud puudust kaasaegsest esitlustehnikast, mis võimaldaks pastoraadis läbiviidavatel koolitustel, kontsertitel, koosolekutel ja mõttetalgutel, laste- ja noortelaagrites, muusika- ning laululaagrites kasutada kaasaegset projektorit, suurt ekraani ja kõlareid. Sellest vajadusest ajendatuna kirjutas koguduse õpetaja projekti Kohaliku omaalgatuse programmi (KOP) 2019. aasta kevadvooru ja taotlus sai positiivse vastuse. 1. augustiks jõudis esitlustehnika paigaldamine pastoraadi suurde saali lõpule ja tänaseks oleme saanud oma töös juba kaasaegseid võimalusi kasutada. Tagasiside on olnud väga hea. Projektor edastab väga head pilti, kõlarites kostub kvaliteetne heli ning ekraan on suur, võimaldades infot paremini jälgida ja uusi teadmisi omandada. Projekti kogumaksumuseks oli 1988,40 eurot, millest 90% ehk 1789,20 tasus KOP ja 198,80 euroga toetas projekti elluviimist Järva Vallavalitsus. Südamlik tänu toetajatele ning tööde teostajatele: OÜ Provel ja OÜ Anton Pärnapuu!
Loodame, et uute ja kaasaegsete võimaluste kasutamine meie igapäevatöös soodustab õppimistahet,
vabaaja atraktiivsemat sisustamist, koostööd ja kogukonda panustamist.

Tänumeeles ja õnnistust soovides
EELK Järva-Jaani koguduse juhatus ja õpetaja Katrin-H. Melder