NÕUKOGU JA JUHATUSE VALIMINE

11.04.2021 valis koguduse täiskogu uue nõukogu. Valimas käis 82st täiskogu liikmest 38. Häältelugemiskomisjon koosseisus: Ede Bergmann, Triinu Piiroja ja Jesper Männilaan tegid teatavaks valimistulemused. Koguduse nõukogu liikmeteks valiti: Kuno Agan, Gerly Algpeus, Heli Kark, Silva Kärner, Rein Köster, Anneli Linde, Raimo Linde, Tene Metsma, Martin Müganen, Lia Ojakõiv, Maimu Plinker, Priit Seire, Riina Seire, Kristi Tarasov, asemikeks Marit Piiroja ja Külliki Tamm.
Uus koguduse nõukogu valis samal päeval kirikus ka uue juhatuse koosseisus: Priit Seire (juhatuse esimees), Silva Kärner (juhatuse aseesimees) ja liikmed Raimo Linde, Martin Müganen. Revisjonikomisjoni tööd jätkavad Lia Ojakõiv (esimees), Heli Kark ja Anneli Linde ning sinodisaadikuteks valiti Priit Seire ja Tene Metsma ning asemikeks Anneli Linde ja Riina Seire.
Jumala abi, juhatust ja õnnistust järgmiseks neljaks aastaks kõigile! Apostel Paulus ütleb: "Teenige Issandat tüdimatu innuga ja vaimult tulisena! Olge rõõmsad lootuses, vastupidavad viletsuses, püsivad palves! (Rm 12:11-12)