LIIKMEANNETUSTEST

Armas Järva-Jaani koguduse liige ja toetaja!
Kirikuaasta hakkab peagi lõppema. Südamlik tänu kõikidele, kes on teinud oma selle aasta liikmeannetuse ning toetanud meie kogudust kiriku torni fassaadi restaureerimisel ja kiriku kütte heaks annetades. Eriliselt täname teid, kes te toetate kogudust igakuiselt. 02. novembri seisuga on liikmeannetusi laekunud 91-lt koguduseliikmelt kokku 4042,49 eurot. Koguduse nõukogu on eelarvesse arvestanud aga 180 liikme panuse ehk 6850 eurot. Eelmisel aastal planeeritu täitus ning loodame, et ka käesoleval aastal suudame seda ühiselt. Puuduvad veel 89 liikme annetused ehk 2807,51 eurot. Liikmeannetuse suuruseks on 1% aasta netosissetulekust, õpilastele ja püsiva sissetulekuta liikmetele 15 eurot aastas. Liikmeannetust saab teha pangaülekandega EELK Järva-Jaani koguduse arveldusarvele EE191010702010401000 SEB pangas märksõnaga „liikmeannetus“ või koguduse kantseleis (Pikk 54) teisipäeviti ja neljapäeviti kella 10-13. Toetusannetusi saab teha iga heasoovija, märkides pangaülekandele sõna "annetus". Andku Jumal teile mitmekordselt tagasi see hea, mida te koguduse püsima jäämiseks ja elu edendamiseks teete ning tegemas olete!
Tänumeeles ja rahulikku hingedeaega soovides
koguduse õpetaja Katrin-H. Melder ja juhatus