KIRIKU KATUSE RESTAUREERIMINE

Käesoleval aastal sai meie pühakoda lõunapoolsele küljele uue plekk-katuse. Restaureerimistööd kestsid 14. märtsist 10. juulini ja 25. augustil kirjutasime alla tööde üleandmis-vastuvõtuaktile ning Tafrix OÜ teostas töö taas nõuetekohaselt ning hästi. Ehitustööde maksumuseks kujunes 73 319,30 eurot, millest suurem osa toetust ehk 70 000 eurot tuli Muinsuskaitseameti pühakodade programmist. Kohalike ettevõtjate ja üksikisikute annetusi projekti omaosaluseks kogunes 5 587 eurot. Südamlik tänu siinkohal kõikidele üksikisikutele, Järva-Jaani Vallavalitsusele, Roosna-Alliku Vallavalitsusele, Järva Tarbijate Ühistule ja Arvtemikal OÜle! Loodame, et saame ka 2017. aastal jätkata kiriku põhjapoolse katuse restaureerimist, mis on ikka veel avariiline. Annetused selle töö heaks on oodatud endiselt EELK Järva-Jaani koguduse arveldusarvele  EE191010702010401000 SEB pangas märksõnaga „KIRIKU KATUS“.