UUS VÕIMALUS TOETADA KODUKOGUDUST

Alates 15. veebruarist saavad inimesed hakata täitma oma tuludeklaratsioone. Sellest aastast on lisandunud muudatus. Nimelt avaneb esmakordselt võimalus kõigil neil, kellel on tulumaksu tagasi saada, see summa kas tervikuna või osaliselt heategevuseks annetada.
Maksu- ja Tolliameti kodulehel on alljärgnev info: Tagasisaadava tulumaksu saab e-MTAs lihtsustatult annetada tulumaksusoodustusega isikute nimekirja kantud ühingule või usulisele ühendusele. Annetada saab kuni kolmele saajale ning ükski annetus ei tohi olla väiksem kui 1 euro. Annetada võib kogu tagasisaadava tulumaksu summa või osaliselt. Osalise annetuse korral saab isik samaaegselt ülejäänud osa soovida pangakontole ja/või jätta oma ettemaksukontole.
Hea koguduse liige ja Järva-Jaani koguduse toetaja! Sinulgi on võimalus toetada sel viisil kodukogudust oma liikmeannetuse või kiriku akende restaureerimiseks annetades.

Koguduse juhatus ja õpetaja