RISTIMISE FOTODE JA ESEMETE NÄITUS JÄRVA-JAANI KIRIKUS

Käesoleval aastal möödub 800 aastat Keitise (Järva-Jaani) esmamainimisest Hendriku Liivimaa kroonikas. Kuna esmamainimine on seotud ristimisega, siis oleme tänavuse aasta koguduses pühendanud ristimise teema käsitlemisele. Oleme selleks ette valmistamas mitmeid üritusi, millest ka aegsasti teada anname. Meie üheks sooviks on kirikus avada reedel, 5. juunil näitus ristimise fotodest ja ka esemetest (kleidid, küünlad, ristid). Palume siinkohal Teie abi. Kui Teil on perekonnas või suguvõsas säilinud vanu fotosid ristimisest või esemeid ja sooviksite neid kirikus suveperioodil eksponeerida, siis palume võtta ühendust koguduse õpetaja Katrin-Helena Melderiga telefonil 53435774 või meiliaadressil: katrinmelder@hotmail.com. Ristimise fotosid ja esemeid ootame 20. maiks 2020.